TuinHier
menuicon Menu Word lid
leftdrag<< Terug

Over Ons

leftdrag<< Terug

Ons aanbod

Activiteiten

Aanleg kruidentuin

Dag kruidenliefhebber!

 

Word jij ook helemaal enthousiast bij het zien, ruiken en proeven van kruiden?  Word je zo mogelijk nog enthousiaster als je er mee voor gezorgd hebt dat die kruiden een plek kregen om te groeien en te bloeien?  Dan is deze activiteit op jouw lijf geschreven, want we gaan een kruidentuin aanleggen op het park Plukgeluk De Meent!!!

Ken je dit park al?  Het is gelegen in de Piljoenstraat in Roeselare, je vindt de toegang ter hoogte van huisnummer 66.  Op deze plek slaan Tuinhier, Velt en Stad Roeselare de handen in elkaar.  Je vindt er momenteel al fruitbomen en fruitstruiken waarvan je heerlijk kan snoepen.  Het is er ook een thuis voor meerdere soorten wilde planten in het nectargrasland, bijen, jonge boompjes en struiken.  Er liggen sedert de jaarwisseling ook twee veldjes klaar om op te moestuinieren.  Deze zullen in eerste instantie gebruikt worden in het kader van de cursus ‘initiatie moestuinieren’.  Het is de bedoeling dat dit moestuinproject in de toekomst verder zal uitgewerkt en uitgebreid worden. 

En nu komt het: we geven er naast het fruit en de toekomstige groenten ook een plekje aan kruiden en eetbare wilde planten!  Wil je graag

-        het park wat beter leren kennen? 

-        medetuiniers ontmoeten? 

-        met gelijkgezinden een voormiddag de handen uit de mouwen steken? 

-        de kruidentuin zien groeien vanaf het begin? 

Dan verwelkomen we je graag op zondagvoormiddag 27 april om 9u op Plukgeluk De Meent.

Er zullen ons drie taken te doen staan

-        we verdelen de compost/aarde op de aangeduide zones

-        we planten alle kruiden op de aangegeven plaatsen

-        we plaatsen naambordjes bij alle kruiden

Er wordt een drankje en een hapje voorzien, maar neem zeker ook je eigen gevulde waterfles mee!

 

PRAKTISCH

Zondag 27 april van 9u tot 12u

Piljoenstraat thv nr 66, Roeselare

Mee te brengen:

-        Een schop om aarde/compost mee te verdelen

-        Een handschepje om putjes te maken om de kruiden te planten

-        Gevulde waterfles

 

KOSTPRIJS

Deze activiteit is gratis

 

INSCHRIJVEN

Inschrijven gebeurt via de link: Ik schrijf me in

Tijdstip

Datum: 27-4-2025
Uur: 9:00u

Locatie

Plukgeluk De Meent
Piljoenstraat thv nr 66
ROESELARE 8800

Contact Informatie

FIERS Tine
Tel:
Email: fiers.tine@gmail.com