Bestuur

De vereniging "Tuinhier" is opgebouwd als een piramide. Zo'n 25.000 leden zijn vertegenwoordigd in ruim 200 plaatselijke afdelingen, gegroepeerd in 5 provinciale verbonden en enkele Brusselse afdelingen , en overkoepeld door 1 Vlaams Verbond. Op elk niveau is er een voorzitter en secretaris aanwezig die op regelmatige basis de Raad van Bestuur en de Algemene Vergadering organiseren.

Klik op onderstaand organogram om de contactgegevens te raadplegen van de betrokken personen.

Bausmans Piet
Deurne
033 /24 26 29
bausmansp@belgacom.net

De fauw Dirk
Brugge
050 /40.31.64
dirk.defauw@ocmw-brugge.be

Deseyn Roel
Bellegem
056 / 20 33 60
roel.deseyn@skynet.be

Elshoecht Roger
St. Pieters Leeuw
02 /378.32.54
0498 /58.89.26
roger.elshoecht@telenet.be

Ghesquière David
Torhout
050 / 22.34.21
0479 /85.69.18
westvlaanderen@tuinhier.be

Goditiabois Michel
Zottegem
055 /42 19 52
michel.goditiabois@outlook.com

Goethals Willy
Gent
09 /234.33.26
0496 /86.36.92
willygoethals@skynet.be

Hermans Robert
Herentals
014 /21 12 69
robert.hermans10@pandora.be

Langlet François
Edegem
034 /57 64 23
francois.langlet@skynet.be

Lemahieu Marc
Poperinge
0473 /41.05.39
marc.lemahieu@outlook.com

Martens Gemmy
Maaseik
089 /56 66 30
0473 /46.50.17
gemmy.martens@telenet.be

Naessens Joris
Beveren-Leie
056/ 70.49.04
joris.naessens@telenet.be

Pollet Godfried
Torhout
050/ 21.10.36
0479 /97.10.27
godfriedpollet@gmail.com

Schauwvliege Erik
Wetteren
092 /52 35 98
0473 /45.92.24
oostvlaanderen@tuinhier.be

Schreurs Maurice
Wauberg
011 /79 11 92
0486 /66.52.49
maurice.schreurs@telenet.be

Stappers Cor
Kleine-Brogel
011 /63.23.66
0498 /28.73.91
cor_stappers@hotmail.com

Swinnen Monique
Rillaar
016 /26 70 57
monique.swinnen@vlaamsbrabant.be

Van Den Bosch Martha
De Haan
0476 /51.75.04
martha.van.den.bosch@skynet.be

Van Nijverseel Hendrik
Lebbeke
052 /35.77.23
hendrik.van.nijverseel@telenet.be

Vandecruys Clement
Westerlo
016 /69 90 08
0479 /35.13.24
clem.vdc@skynet.be

Vandenbussche Daniël
Marke
056 /21.58.51
0486 /52.16.58
vandenbussched@skynet.be

Vanheusden Edgard
Vliermaalroot
011 /37 65 72
0477 /23.72.62
edgard.vanheusden@skynet.be

Verlinden Alfons
Korbeek-Lo
016 /46.32.18
0498 /79.69.90
alfons.verlinden1@telenet.be

Verspecht Gilbert
Affligem
053 /66.39.55
0479 /25.02.63
gilbert.verspecht1@telenet.be

Deseyn Roel
Bellegem
056 / 20 33 60
roel.deseyn@skynet.be

Ghesquière David
Torhout
050 / 22.34.21
0479 /85.69.18
westvlaanderen@tuinhier.be

Hermans Robert
Herentals
014 /21 12 69
robert.hermans10@pandora.be

Naessens Joris
Beveren-Leie
056/ 70.49.04
joris.naessens@telenet.be

Schauwvliege Erik
Wetteren
092 /52 35 98
0473 /45.92.24
oostvlaanderen@tuinhier.be

Schreurs Maurice
Wauberg
011 /79 11 92
0486 /66.52.49
maurice.schreurs@telenet.be

Vandecruys Clement
Westerlo
016 /69 90 08
0479 /35.13.24
clem.vdc@skynet.be

Vandenbussche Daniël
Marke
056 /21.58.51
0486 /52.16.58
vandenbussched@skynet.be

Vanhove Heidi
Staden
051704136

Verlinden Alfons
Korbeek-Lo
016 /46.32.18
0498 /79.69.90
alfons.verlinden1@telenet.be

Verspecht Gilbert
Affligem
053 /66.39.55
0479 /25.02.63
gilbert.verspecht1@telenet.be

Voorzitter

Deseyn Roel
Bellegem
056 / 20 33 60
roel.deseyn@skynet.be

Secretaris

Ghesquière Noël
Torhout
050 / 21.33.27
0475 /44.99.91
noel.ghesquiere@tuinhier.be

Stafmedewerker

Milleville Nuriël
Deinze
09 /26.78.723
0486 /61.96.28
nuriel.milleville@tuinhier.be

Van de Vijver Daan
Gentbrugge
092 /678 73 4
0476 /62.30.66
daan.vandevijver@tuinhier.be

Medewerker

Withouck Carine
Moorsele
092 / 67 87 32
carine.withouck@tuinhier.be

Voorzitter

Hermans Robert
Herentals
014 /21 12 69
robert.hermans10@pandora.be

Secretaris

Hermans Robert
Herentals
014 /21 12 69
robert.hermans10@pandora.be

Van Loock Sandra
Westerlo
016 /418 56 2
0497 /88.82.51
sandra.vl.tuinhier@gmail.com

Penningmeester

Raad van Bestuur

Bausmans Piet
Deurne
033 /24 26 29
bausmansp@belgacom.net

Hermans Robert
Herentals
014 /21 12 69
robert.hermans10@pandora.be

Langlet François
Edegem
034 /57 64 23
francois.langlet@skynet.be

Van Loock Sandra
Westerlo
016 /418 56 2
0497 /88.82.51
sandra.vl.tuinhier@gmail.com

Vandecruys Clement
Westerlo
016 /69 90 08
0479 /35.13.24
clem.vdc@skynet.be

Vets Eduard
Itegem
015 /25 18 12
eddyvets@skynet.be

Voorzitter

Martens Gemmy
Maaseik
089 /56 66 30
0473 /46.50.17
gemmy.martens@telenet.be

Secretaris

Schreurs Maurice
Wauberg
011 /79 11 92
0486 /66.52.49
maurice.schreurs@telenet.be

Penningmeester

Laurent Geert
Hechtel
0474 /20.48.77
tuinhierhechtel@gmail.com

Raad van Bestuur

Geerits Theo
Lommel
0484 /18.82.00
theodoor.geerits@pandora.be

Schreurs Maurice
Wauberg
011 /79 11 92
0486 /66.52.49
maurice.schreurs@telenet.be

Stappers Cor
Kleine-Brogel
011 /63.23.66
0498 /28.73.91
cor_stappers@hotmail.com

Vanbriel Fons
Hamont
011 /44 88 25
0474 /01.00.31
secretariaat@tuinhierhamont.be

Vandereyt Laurent
Zonhoven
011 /81 36 26
0476 /58.12.75
laurent.vandereyt@skynet.be

Vanhelden Robert
Eksel
011 /73 34 00
0488 /24.62.72
vanheldenrobert@gmail.com

Vanheusden Edgard
Vliermaalroot
011 /37 65 72
0477 /23.72.62
edgard.vanheusden@skynet.be

Vuerstaek Jan
Bilzen
089 /418 24 7
0478 /69.02.20
janvuerstaek@yucom.be

Voorzitter

Vercamer Alexander
Destelbergen
092 /67 81 28
alexander.vercamer@oost-vlaanderen.be

Secretaris

Schauwvliege Erik
Wetteren
092 /52 35 98
0473 /45.92.24
oostvlaanderen@tuinhier.be

Penningmeester

Schauwvliege Erik
Wetteren
092 /52 35 98
0473 /45.92.24
oostvlaanderen@tuinhier.be

Raad van Bestuur

Goethals Willy
Gent
09 /234.33.26
0496 /86.36.92
willygoethals@skynet.be

Schauwvliege Erik
Wetteren
092 /52 35 98
0473 /45.92.24
oostvlaanderen@tuinhier.be

Thiron Jackie
Stekene
03 /779.89.81
0487 /17.26.17
j.thiron@skynet.be

Van hoe Ethel
Deinze
09 /386.96.52
fc116037@skynet.be

Van Nijverseel Hendrik
Lebbeke
052 /35.77.23
hendrik.van.nijverseel@telenet.be

Vandaele Suzy
Tielrode
037 /71 39 70
0485 /60.11.88
tensuetendaele@telenet.be

Vercamer Alexander
Destelbergen
092 /67 81 28
alexander.vercamer@oost-vlaanderen.be

Vercamer Stefaan
Oudenaarde
0496 /29.94.29
Stefaan.vercamer@telenet.be

Walraevens André
Geraardsbergen
054 /42.20.88

Voorzitter

Ottenbourgh Yvan
Leuven
016 /25.62.03
yvan.ottenbourgh@gmail.com

Secretaris

Verspecht Gilbert
Affligem
053 /66.39.55
0479 /25.02.63
gilbert.verspecht1@telenet.be

Penningmeester

Verspecht Gilbert
Affligem
053 /66.39.55
0479 /25.02.63
gilbert.verspecht1@telenet.be

Raad van Bestuur

Janssens Michel
Wilsele
016 /44 93 49
0494 /71.98.60
janssens.mich@skynet.be

Ottenbourgh Yvan
Leuven
016 /25.62.03
yvan.ottenbourgh@gmail.com

Swinnen Monique
Rillaar
016 /26 70 57
monique.swinnen@vlaamsbrabant.be

Vansina Alfred
Holsbeek
016 /89.00.65
alfred.vansina@telenet.be

Verlinden Alfons
Korbeek-Lo
016 /46.32.18
0498 /79.69.90
alfons.verlinden1@telenet.be

Verspecht Gilbert
Affligem
053 /66.39.55
0479 /25.02.63
gilbert.verspecht1@telenet.be

Vervaeke Ine
Leefdaal
016 /26.72.29
ine.vervaeke@vlaamsbrabant.be

Voorzitter

De fauw Dirk
Brugge
050 /40.31.64
dirk.defauw@ocmw-brugge.be

Secretaris

Ghesquière David
Torhout
050 / 22.34.21
0479 /85.69.18
westvlaanderen@tuinhier.be

Penningmeester

Ghesquière David
Torhout
050 / 22.34.21
0479 /85.69.18
westvlaanderen@tuinhier.be

Raad van Bestuur

Bouten Franky
Zonnebeke
0486 /96.04.33
Franky.bouten@telenet.be

De fauw Dirk
Brugge
050 /40.31.64
dirk.defauw@ocmw-brugge.be

Desimpelaere John
Deerlijk
056 /77.97.75
0479 /70.15.60
jodesi@telenet.be

Desnerck Peter
Oostende
0486 /72.58.21
secretariaat@buurttuintjes.be

Dezeure Jean-Pierre
Zeebrugge
050 /54.55.96
0473 /65.03.85
jp.dezeure@hotmail.com

Ghesquière David
Torhout
050 / 22.34.21
0479 /85.69.18
westvlaanderen@tuinhier.be

Lamsens Martine
Kortemark
051 /56.97.16
0476 /35.68.61
g.rotsaert@scarlet.be

Lemahieu Marc
Poperinge
0473 /41.05.39
marc.lemahieu@outlook.com

Naessens Joris
Beveren-Leie
056/ 70.49.04
joris.naessens@telenet.be

Pollet Godfried
Torhout
050/ 21.10.36
0479 /97.10.27
godfriedpollet@gmail.com

Popelier Wim
Tielt
051/40 33 13
wim.popelier@molenland.be

Van Oost Norbert
Moorslede
051/ 77.84.28
0478/ 20.95.49
norbert.vanoost@telenet.be

Vandenbussche Daniël
Marke
056 /21.58.51
0486 /52.16.58
vandenbussched@skynet.be

Vandenheede Frans
Waregem
056 /60.20.11
0474 /35.74.49
frans.vandenheede@telenet.be